Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GittiGidiyor'da büyük ayakkabı indirimi

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • GittiGidiyor'da büyük ayakkabı indirimi

  Gittigidiyor'da ayakkabı kategorisinde yüzde 15 + yüzde 20 indirim var. Kampanya linki: https://www.gittigidiyor.com/kampany...aha-az-odeyin#

  Kampanya koşulları:

  Kampanya kapsamında 23 Ekim 2017 tarihinde seçili ayakkabı ürünlerinden yapacağınız bir alışverişinize %15 anında indirim kazanabilirsiniz. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz; %20 anında indirim kazanabilirsiniz.

  Kampanyadan kazanabileceğiniz maksimum indirim tutarı 300 TL, Kazananlar Kulübü üyeleri için, 400 TL'dir.
  Kazananlar Kulübü GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

  GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

  Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz.
  Kampanya'ya ulaşmak için tıklayınız.
  İndirim tutarı, ödeme sayfasında ürün bedeline anında uygulanacaktır.
  İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 defa yararlanabilir.
  Kullanıcı, 23 Ekim tarihinde ödemesi yapılan alışverişte daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunması halinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
  Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez.
  Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
  Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
  Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

  Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

  GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
Hazırlanıyor...
X