Unconfigured Ad Widget

Collapse

Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HSBC ve Şok Market'ten ortak kampanya: 20 TL kazanın

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • HSBC ve Şok Market'ten ortak kampanya: 20 TL kazanın

  Şok Marketleri’nden HSBC Advantage Kredi Kartınızla 04 Ekim – 31 Ekim 2017 arasında kampanyaya kayıt olup, QNB Finansbank POS’larından belirli ürünler dışında toplamda 150TL ve üzeri alışverişlerinize 20 TL değerinde NakitPuan! NakitPuanlar 2 Kasım 2017 tarihinde yüklenecek olup, Kasım sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında SEPET yazıp 4477'e SMS gönderin! Tütün ürünü alışverişleri ve TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya tüm Türkiye’deki Şok Marketleri’nde HSBC Advantage Kredi Kartınızla 04 Ekim – 31 Ekim 2017 tarihleri arasındaki toplam 150TL ve üzeri alışverişiniz için geçerlidir.

  Tütün ürünü alışverişleri ve TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

  Bireysel banka kartları, ticari kredi ve banka kartları, sanal kartlar, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

  Kampanyaya Concept kart katılımları ücretsizdir.

  NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “SEPET” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.

  Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 20 TL değerinde NakitPuan kazanabilir.

  Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 2 Kasım 2017’de yüklenecek, Kasım sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Aralık 2017’de geri alınacaktır.

  Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.

  Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

  Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

  Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

  Şok’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletebilir."


  http://advantage.com.tr/faydalan/fir...asi.asp#!/gida
Hazırlanıyor...
X